Malatya Ağır Yük Taşımacılığı

Malatya Ağır Yük Nakliye

Malatya Ağır Yük Taşımacılığı konusunda bir hayli geniş kapsamlı çalışmaları bulunan firmamız Malatya Nakliyat, yurt içinde göstermiş olduğu üstün performansı sayesinde genellikle tercih edilen firmalar arasında yer edinmiş olup zaman içerisinden hizmet ağını genişleterek yurt dışına da açılarak tüm Avrupa ve Asya ülkelerine gabari dışı ağır nakliyat seferlerine başlamıştır.

Malatya ilimizde mevcut bulunan ve ülkemiz içerisinde ulaştırılması gereken tüm noktalara taşınması planlanan ağır nakliyat yük gruplarının taşınma işlemlerini tüm gereklilikleri ile yerine getirmek suretiyle taşımakta olan firmamız yapmakta olduğu tüm nakliye çalışmalarında karayolu izin belgesi almakta, taşıma yapan lowbed tırlarına öncü ve artçı araçlar nezaret ettirmektedir. Bu vesile ile son derece sağlıklı nakliye hizmeti sunuyor, sigortalı olarak taşınan yükler tamamı ile güvence altına alınmış oluyor.

Her türlü iş makinası, ekskavatörler, boru hatları, beton santralleri, gemi ve yat gibi ismini sayamadığımız bir çok ağır nakliye kapsamlı yük grubunun nakliyesini gerçekleştiriyoruz. İsmi geçen tüm yük gruplarını taşıyabilecek özelliklere sahip bulunan lowbed dorseli tırlarımız uzamalı ve havuzlu çeşitleriyle tam teşekküllü taşıma hizmeti verebilmektedir. Deneyimli ve uzman sürücülerimiz kontrolünde çalışmalar yaptığımız ağır nakliyat tırlarımız genellikle yüksek modellerden oluşmakta, sevkiyat esnasında her hangi bir arıza veya soruna mahal vermeksizin zamanında teslimatlar yapabilmektedirler.

Rekabetin ileri boyutlarda bulunduğu ağır yük taşımacılığı alanında varlığını kararlılıkla sürdürüyor olmamızın başlıca sebepleri arasında taşıma navlunlarımızın son derece rekabetçi koşullarda bulunmasıdır. Çalışmalarımızda birincil öncelikli prensiplerimiz arasında müşteri memnuniyeti gelmektedir. İzlemiş olduğumuz kalite politikalarımız ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olan firmamız çeyrek asra yakın bir zaman geçirmiş olduğu ağır nakliyat sektöründe kurumsallaşma yolunda önemli merhaleler kat etmiştir.

Malatya’da bulunan gabari dışı tonajlı her türlü yükünüzün gerek yurt içine gerekse yurt dışında herhangi bir ülkeye taşınması hususunda her türlü bilgi ve desteği alabileceğiniz firmamız günün her saati hizmet sunmakta olup deneyimli operasyon ekibimizle anlık bilgi paylaşımına açık durumda faaliyet göstermekteyiz.