Malatya Frigo Nakliye

Malatya Frigo Nakliye

Malatya Frigo Nakliye çalışmalarını hız kesmeden sürdürmeye devam eden firmamız Malatya’da üretilmekte olan kayısı başta olmak üzere bir çok ürün çeşidinin yurt içi ve uluslararası alanda frigo tırlar ile taşınmasını sağlamaktadır. Muhafaza edilmesi gereken ısıyı koruyarak teslim noktasına hasarsız sorunsuz ulaştırdığımız ürünler ilk günkü tazeliği ile varış noktalarına ulaştırılmaktadır.

Yaş sebze ve meyve grupları dışında her türlü donmuş mamüller, et ve balık ürünleri, süt mamülleri ve birçok kimyasal ürünün taşınmasında kullanmakta olduğumuz soğutuculu tırlarımız sorunsuz hizmet vermekte, uzman şoförleri kontrolünde teslim adreslerine en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Taşınmakta olan ürünlerin tazeliğinin muhafaza edilmesi amacıyla sürekli olarak çalışır durumda bulunan soğutucularımız eksi 18 derecelerden artı 25 derecelere kadar ısı kontrollü çalışabilmekte, taşıma süresince ayrıyeten casus olarak adlandırdığımız ısı takip ve kontrol cihazları ile sürekli olarak takip edilmekte, taşınan  ürünün hasar veya deformasyon görmesinin önüne geçilmektedir.

Malatya frigo çalışan tır firmaları

Malatya frigo çalışan tır firmaları içerisinde önemli bir konumda bulunmamızın başlıca sebepleri arasında işimize duyduğumuz saygı ve müşterilerimizin beklentilerinin tam karşılığı olan kaliteli hizmet sunma anlayışımızdır. Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız talepler doğrultusunda bir çok ilimizde ofisler açtığı gibi Malatya ilimizde de son derece modern araç filosu ve irtibat ofislerini faaliyete başlatmıştır.

Sektörde uzun yıllardan bu yana frigo tır nakliye çalışmalarını devam ettirmekte olan şirketimiz geçmişten kazandığı tecrübelerinden hareketle son derece sağlıklı taşıma hizmetleri sunmaktadır. Ortaya koyduğu performansı ile ihracatçı ve ithalatçı firmaların beğenisini kazanmış olan Malatya Nakliyat yurt içi ve uluslararası her türlü yük taşıma taleplerinize anında yanıt verebilen sistem ve deneyimli personellere sahip bulunmaktadır.