Irak Nakliye

Irak Nakliye Hizmetleri

Hanım günaydın,

Burada bir antrepoda transit beyanname yapacak ve Rusyaya devam edecek.

Detaylar aşağıdaki gibidir;

Irak Parsiyel Nakliye

from: 40011, Ukraine, Sumy city, Pryvokzalna Sq. 1.  

To: 303851, Russian Federation, Oryol region, town Livny, Mira str., 231

via: Turkey (needed change of supplier)

Goods: Industrial Pumps

418х115х158 cm / 1490 kg

Irak Nakliye Fiyatları

İstanbul – Bağdat2.700 USD
İstanbul – Zaho2.100 USD
Mersin – Süleymaniye1.500 USD
İzmir – Erbil1.700 USD

418х115х158 cm / 1450 kg

282х122х150 cm / 3790 kg

162х67х70 cm     / 231 kg

Service need to be done:

Irak Nakliye Güzergahı

– pick up by road from Ukraine and deliver to customs warehouse of Turkey

– changing of documents according to trade dealing between UAE supplier and Russian buyer

(Goods are bought by UAE company from Ukrainian company and sold to Russian company) 

– road delivery from Turkey to Russia.

Ukrayna Nakliye 2024

ukrayna nakliye

Ukrayna Nakliye

Ukrayna Nakliye,mal, eşya, malzeme ve yüklerin bir ülkeden başka bir ülkeye veya kıtaya taşınmasını ifade eder. Bu hizmet genellikle lojistik şirketleri veya uluslararası nakliyat şirketleri tarafından sunulmaktadır. Lojistik şirketleri, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun taşıma modunu seçer ve tüm lojistik süreci profesyonel bir şekilde yönetir. Taşımayı planlama, gümrük işlemleri, sigorta, taşımanın takibi ve teslimat gibi aşamaları da nakliyatı sağlayan şirket özenle yönetir.

Uluslararası nakliyat hizmetleri, ticaretin küreselleşmesi ile beraber önem kazanmakta ve dünya çapında ticaretin büyümesine destek olmaktadır. Şirketimiz müşterilerine profesyonel uluslararası nakliyat hizmeti sunmanın yanı sıra süreci en profesyonel şekilde yönetme garantisi sunmaktadır. Profesyonel ve güvenilir bir nakliye şirketini nakliyat için tercih etmek, yükün zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için oldukça büyük önem arz etmektedir.

Ukrayna Nakliye Fiyatları

İSTANBUL – ODESSA3750 USD
İSTANBUL – KİEV4100 USD
İSTANBUL- LVİV4250 USD
İSTANBUL – PODİLSKİ3700 USD

Ukrayna nakliye fiyatları birçok farklı faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Uluslararası nakliye fiyatları birçok faktörün kombinasyonuna bağlı olarak değişebilir. Dolayısı ile nakliye hizmeti hakkında net bir bilgi almak için taleplerinizi şirketimiz ile paylaşarak özelleştirilmiş bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Nakliye fiyatları müşterilerin taleplerine, ihtiyaçlarına, yüklerinin gereksinimlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Nakliye fiyatları genel anlamda birkaç temel faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir:

 • Yükün Ağırlığı ve Hacmi
 • Yükün Taşınacağı Yöntem (Kara Yolu, Deniz Yolu, Hava Yolu, Demir Yolu)
 • Yükün Taşınacağı Mesafe
 • Yükün Taşınacağı Güzergah
 • Yükün Gümrük Vergileri ve İşlemleri
 • Yüke Uygulanacak Sigorta
 • Ek Hizmetler (Ambalajlama, Depolama, Takip ve Teslimat)

Parsiyel Nakliye

Ukrayna parsiyel nakliye hizmeti zamandan ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlayacak oldukça ekonomik ve hızlı bir taşımacılık yöntemidir. Parsiyel nakliye; yükünüzün tam bir taşıma aracını dolduracak kadar büyük olmadığı durumlarda kullanılan bir taşımacılık yöntemidir. Parsiyel nakliye, yükünüzün diğer müşterilerin yükleri ile birleştirilerek aynı taşıma aracında taşınması işlemidir.  Parsiyel nakliye taşıma maliyetlerini düşürmek ve taşıma kapasitesini en iyi şekilde kullanmak için tercih edilen popüler ve kaliteli bir taşıma seçeneğidir.

Parsiyel nakliye hizmetinde yükünüzün kapladığı alan kadar ücret ödersiniz, nakliye hizmeti müşteriler arasında pay edildiğinden daha uygun maliyetli bir şekilde taşıma sağlanır. Parsiyel nakliye küçük ve orta ölçekli işletmeler için ekonomik bir seçenek olabilir, çünkü yalnızca kendi yükünüz için ödeme yaparsınız. Ayrıca parsiyel nakliye hizmeti daha esnek bir şekilde nakliye düzenlemesi yapmanızı sağlar. Aynı zamanda parsiyel nakliye hizmeti taşıma kapasitesini daha verimli kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Şirketimiz yükünüzün güvenle taşınmasını sağlamak için özenle hizmetlerini sürdürmektedir.

Frigo Nakliye

Ukrayna frigo nakliye, soğuk zincirin korunması gereken ürünlerinin taşınması için kullanılan bir taşımacılık yöntemidir. Frigo nakliye özellikle gıda ürünleri, ilaçlar, kimyasal maddeler ve kolay bozulabilecek hassas malzemeler gibi ürünlerin taşınmasında tercih edilmektedir. Frigo nakliye, izolasyonlu ve sıcaklık kontrolü sağlanabilen özel taşıma araçları aracılığı ile sağlanmaktadır. Sıcaklık kontrolü, yükün türüne ve gereksinimlerine bağlı olarak belirlenen sıcaklık aralığında sağlanır.

ukrayna nakliye

Soğuk, dondurulmuş taşınması gereken ürünlerin nakliyatında kullanılan frigo nakliye hizmeti oldukça avantajlı bir taşıma tekniğidir. Frigo nakliye, ürünlerin kalitesini ve güvenliğini korumak için büyük önem taşımaktadır. Sıcaklık dalgalanmaları veya uygun olmayan sıcaklık koşulları ürünlerin zarar görmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle frigo nakliye hizmeti sunan şirketimiz sıcaklık kontrol sistemleri ve uzman personelleri ile yükünüzün güvenle taşınmasını sağlamaktadır.

Ağır Taşımacılık

Ukrayna ağır taşımacılık hizmeti sunan şirketimiz yükünüzün uygun taşıma araçları aracılığı ile dilediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlamaktadır. Ağır yük taşımacılığı, aşırı ağırlığa veya büyüklüğe sahip yüklerin özel taşıma araçları ile güvenli bir şekilde taşınması işlemidir. Bu tür yükler genellikle inşaat malzemeleri, endüstriyel ekipmanlar, enerji santrali bileşenleri gibi büyük ölçekli malzemelerdir.

Ağır yük taşımacılığı standart nakliye yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan yüklerin güvenle taşınması ve teslim edilmesinde kullanılmaktadır. Genellikle inşaat, ticaret, endüstri ve sanayi alanında tercih edilen ağır yük taşımacılığı sayesinde yükünüz güvenle alıcı adrese ulaştırılır. Ağır yük, uygun ekipmanlar ve güvenlik önlemleri kullanılarak taşıma aracına yüklenir dengeli bir şekilde yerleştirilip sabitlenerek alıcı adrese ulaştırılır. Şirketimiz ağır yük taşımacılığında alanında uzman ekip arkadaşları ile çalışmakta ve hizmetlerini sunmaktadır.

Proje Taşımacılık

Ukrayna proje taşımacılık hizmeti aracılığı ile büyük ölçekli, karmaşık ve özel gereksinimlere sahip yükler özenle taşınmaktadır. Bu tür yükler genellikle inşaat projeleri, enerji santrali kurulumları, fabrika montajları ve büyük etkinlikler veya özel projeler ile ilgilidir. Proje taşımacılığı genellikle standart nakliye yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan, özel boyutlara, ağırlıklara veya diğer özelliklere sahip yükleri kapsamaktadır.

Proje taşımacılığı, taşınacak yükün özelliğine ve gereksinimlerine göre özelleştirilmiş bir yaklaşım gerektirmektedir. Bu tür taşımacılık projeleri genellikle yükün gereksinimlerine göre özelleştirilerek gerçekleştirilmektedir. %100 müşteri memnuniyeti garantili proje taşımacılık hizmetimizden yararlanarak sizler de standart taşımacılık yolları ile taşınması mümkün olmayan yüklerinizin güvenle taşınmasını ve ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliye Güzergahı

Ukrayna nakliye güzergahı üzerinden yükünüz farklı ülkelere ve komşu sınırları bulunan eyaletlere güvenle taşınır. Nakliye güzergahı yükünüzün güvenli, verimli, zamanında taşınmasını sağlamak için özenle planlanmalı ve lojistik faktörlerle uyumlu olmalıdır. Nakliye şirketimiz müşteri ihtiyaçlarını, lojistik gereksinimleri ve etkili taşıma planlamasını göz önünde bulundurarak uygun bir taşıma güzergahı belirler. Nakliye güzergahı gönderici ve alıcı arasındaki mesafe, coğrafi faktörler, ulaşım altyapısı, sınırlamalar ve tercihler gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak belirlenmektedir. Kolay geçit sistemleri, köprüler, demir yolları gibi kolaylık sağlayabilecek kısa rotalar belirlenerek yükün en kısa sürede teslim edilmesi için gereken taşıma seçenekleri belirlenmektedir.

Nakliye Transit Süreci

Ukrayna nakliye transit süreci ara transfer aşamasını ifade etmektedir. Transit süreci, yükün başlangıç noktasından hedef noktaya ulaşana dek geçen süredir. Genellikle taşıma sürecinin bir parçası olarak gerçekleşmektedir. Bu süreç içerisinde yük bir veya daha fazla ara noktaya aktarılabilir, taşıma aracı veya geçici depolama alanları kullanılabilir. Transit süreci yükün taşınacağı güzergâh üzerindeki lojistik düzenlemeleri içermektedir. Transit süreci genellikle iki nokta arasında doğrudan bir taşımanın mümkün olmadığı durumlarda ortaya çıkmaktadır. Örneğin bir kıtadan diğerine deniz yolu ile taşınan bir yük kaynak noktasından limana kara yolu ile taşınabilir, ardından gemiye yüklenerek hedef noktaya ulaştılabilir. Şirketimiz transit sürecini profesyonel bir şekilde planlayarak yürütmektedir.

Malatya Nakliyat Logo

HİZMETLERİMİZ

Nakliye Rehberi,Antalya Nakliye Konusunda Lojistik Çözümler Üretiyor

Antalya Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Yurtiçi taşımacılık hizmetleri doğrultusunda Türkiye’nin birçok iline nakliye hizmetleri sunan Antalya nakliye firmaları, sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir. Antalya nakliye ve lojistik hizmetleri ile müşterilerin nakliye gereksinimlerinin en iyi şekilde karşılanması amaçlanmaktadır. Nakliye Rehberi olarak yurtiçinde nakliye hizmeti verilen şehirleri ve nakliye firması konusunda sizlere gerekli bilgileri aktarmaktayız.

Yurtiçi Taşımacılık Hizmetleri

Yurtiçi taşımacılık hizmetleri kapsamında lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda Antalya nakliye firmaları tarafından sektörde doğan bu nakliye ihtiyaçlarına çözümler sunulmaktadır. Nakliye süreçlerinde gerekli destekler de firmalar tarafından sağlanmaktadır. Yüklerin istenilen noktalardan teslim alınması, yüklerin istenilen noktalara teslimat işlemlerinin yapılması, nakliye süreçlerinde müşterilere gereken bilgilendirmelerin yapılması, yüklerin depolanması, paketlenmesi, dağıtılması, sigorta işlemlerinin yapılması, nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması gibi birçok konuda nakliye firmaları tarafından destekler sağlanmaktadır. Nakliye süreçlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda Antalya nakliye hizmetleri sürdürülmektedir.

Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı

Yurtiçi nakliye hizmetlerinin birçoğu karayolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Karayolu taşımacılığı lojistik sektöründe önemli bir yere sahiptir. Müşterilerin her türlü yükleri karayolu aracılığı ile istenilen noktalara ulaştırılabilmektedir. Aynı zamanda kapıdan kapıya ya da depodan depoya teslimat avantajı da sunmaktadır. Karayolu taşımacılığı diğer taşımacılık türleri ile de entegre bir taşımacılık imkanı sunmaktadır. Havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı ve demiryolu taşımacılığı ile istenilen noktalara her türdeki yükler, karayolu taşımacılığı ile entegre olarak ulaştırılmasına imkan vermektedir. Bu kapsamda sektörde varlığını sürdüren Antalya nakliye firmaları, müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek yükleri ile ilgili nakliye çözümleri üretmektedir. Yüklerin özellikleri ve müşteri talepleri doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda Antalya nakliye hizmetleri sürdürülmektedir.

Yurtiçi karayolu taşımacılığı kapsamında müşterilerin yükleri alanında deneyimli sürücüler ile güvenli bir şekilde talep edilen noktalara ulaştırılmaktadır. Bu hususta Antalya nakliye firmaları nakliye süreçlerinin sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmesine önem vermektedir. Nakliye süreçlerinde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı müşterilerin mağduriyet yaşamasının önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Bununla birlikte nakliye firması tarafından tüm nakliye süreçler yakından takip edilmektedir.

Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık

Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip olan parsiyel taşımacılık, Antalya nakliyeciler sitesi tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen nakliye firmaları, Antalya parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıdaki yükleri alıcılarına ulaştırmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri oldukça avantajlı bir taşımacılık türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu avantajları arasında; kapıdan kapıya ya da depodan depoya nakliye hizmetine imkan tanıması, yükleme ve boşaltma işlemleri esnasında elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, uygun nakliye fiyatları sunması, her türlü yüklerin istenilen noktalara aktarmasız bir şekilde ulaştırılabilmesi, tehlikeli madde haricindeki tüm yüklerin taşımacılık faaliyetlerinin sürdürülebilmesi, karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı ve demiryolu taşımacılığı ile entegre bir taşımacılık imkanı sunması, bekleme sürelerini minimuma indirgemesi, güvenli ve hızlı taşımacılık imkanı sunması, yüklerin tam zamanında varış noktalarına ulaştırılmasına imkan tanıması gibi birçok avantajlar sunmaktadır.

Sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmeyi hedefleyen Antalya nakliye firmaları, müşterilerine her zaman uygun nakliye fiyatları sunmayı hedeflemektedir. Bu anlamda müşteri memnuniyetinin sağlanması amaçlanmaktadır. Lojistik sektöründe sundukları nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmeyi amaçlamakta, nakliye süreçlerinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamak adına gerekli tedbirler alınmaktadır. Bu kapsamda nakliye faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması sağlanmaktadır.

L2 YETKİ BELGESİ

L2 belgesi

TİO BELGESİ

tio belgesi

İran Nakliye Ve Lojistik Hizmetleri 2024

Malatya İran Nakliye

İran Nakliye Hizmetleri

İran Türkiye’nin doğu sınır komşularından birisidir. Aynı zamanda en uzun ikinci kara sınırına sahip komşusudur. İki ülke arasında çok köklü bir ilişki mevcut olup pek çok farklı alanda olduğu gibi ticarette de ilişkiler devam etmektedir. Ülkemizden pek çok firma onlarca sektörde ihracat, ithalat yapmakta, bu sırada da İran nakliye hizmeti veren firmalardan yardım alınmaktadır.

Şah Global Lojistik olarak İran taşımacılık alanında çok uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Tamamı genç, bakımlı, geniş araç filomuzla her türlü yasal yükün taşımacılığını üstlenebiliyoruz. Yüklerinizin özelliklerine ve miktarına göre en uygun aracımızı tahsis ediyor, alanında uzman, deneyim sahibi, tecrübeli personellerimizle öne çıkıyoruz. Bütün yüklerinizi CMR sigortası ile taşıyor, kapıdan kapıya nakliye hizmeti veriyoruz.

İran Nakliye malatya nakliyat

İran Nakliye Firmaları

İran ile Türkiye arasında uzun yıllardır çok farklı sektörlerde taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Elektronik eşya, tekstil, beyaz eşya, medikal malzemeler, ilaç, otomotiv, kimyasal madde, yapı inşaat malzemeleri, gıda, mobilya, ağır sanayi ve daha pek çok alanda yük kabulü yapıyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle İran nakliye firmaları arasında fark yaratıyor, sizlerin ihtiyaçlarını gözeterek en uygun çözümleri sağlıyoruz. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun yüklerinizi alıyor, İran’da son alıcının adresine kadar ulaştırıyoruz. Deneyimli personellerimizle nakliye süreçlerinin zahmetsiz ve sorunsuz geçmesine yardımcı oluyoruz.

İran lojistik alanında her türlü talebi karşılayabilmek adına pek çok farklı nakliye türüyle öne çıkıyoruz. Parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır nakliye, proje nakliye gibi uygulamalarımız arasından yüklerinizin türüne, özelliklerine, ağırlığına göre tercih yapabilmenize olanak sağlıyoruz.

İran Parsiyel Nakliye

iran nakliye malatya nakliyat

İran’a gerçekleştirdiğimiz operasyonlarda en çok tercih edilen nakliye türlerimizden birisi parsiyel nakliyedir. İran parsiyel nakliye ile parça yüklerinizi Türkiye’den İran’a taşıyabiliyoruz. Yüklerinizin miktarı her ne olursa olsun depolarımızda topluyor ve her hafta, belirli günlerde depolarımızdan çıkış yapıyoruz.

İran parsiyel nakliye pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunlardan ilki bütün bir aracı doldurmayacak miktardaki yüklerinizi dahi taşıtabilmenizdir. Böylece hemen her sektör için parsiyel nakliye cazip hale gelmektedir.

Parsiyel nakliyede aynı güzergaha gidecek yükler aynı araca yüklenmektedir. Böylece araçlarımız başka yere uğramadan gitmekte, en hızlı biçimde teslimat yapılmaktadır. Araç kira bedeli birden çok kişi tarafından paylaşıldığı için İran’a yükleriniz ekonomik şekilde ulaşmaktadır. Tecrübemiz, deneyimimiz ve profesyonel ekiplerimizle nakliye süreçleriniz en iyi şekilde planlanmakta, plana riayet edilmekte ve öngörülen sürelerde teslimatlarınız yapılmaktadır.

İran Yol Güzergahı

İran Nakliye

İran ile Türkiye sınır komşusu olduğu için ulaşım oldukça kolaydır. Başka ülkelerden geçmeye gerek kalmadan karayoluyla Türkiye’den İran’a yük taşımak mümkündür. Bunun için en uygun İran yol güzergahı seçilmekte, yüklerinizin en güvenli ve en hızlı biçimde son alıcıya ulaşması sağlanmaktadır.

Türkiye’den İran’a geçişler Gürbulak, Kapıköy, Esendere, Borualan sınır kapılarından yapılabilmektedir. Sınır kapıları zaman zaman geçici olarak kapalı olabilmekte, bu nedenle taşımanın yapılacağı zaman açık sınır kapıları tercih edilmektedir. Türkiye’den İran’a nakliye süreleri 4-5 gün arasında değişmekle birlikte yüklerinizin teslim alındığı nokta, teslim edileceği nokta, nakliye türü, yol durumu, hava durumu gibi detaylar nakliye süresini etkilemektedir.

İran Nakliye Fiyatları

Ankara – Tahran000 1USD
İstanbul – Tebriz000 11 USD
İstanbul – Tahran000 14 USD
İzmir – Tebriz000 17 USD

İran nakliye fiyatları çeşitli detaylara göre değişmektedir. Fiyatları etkileyen başlıca unsurlar şunlardır:

 • Yüklerinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği noktaları arasındaki mesafe,
 • Tercih edilecek nakliye türü,
 • Yükün özellikleri,
 • Yükün ağırlığı.

Firmamız her zaman en hızlı ve en güvenli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktadır. Çağrı merkezimiz 7/24 aktif bulunmakta ve vereceğiniz detaylara göre fiyat teklifi hazırlanmaktadır.

Kaynak : Lojistik firmaları

Depolama ve Gümrükleme

Malatya depolama ve gümrükleme

Depolama ve gümrükleme konusuyla ilgili sayfamız hazırlanmaktadır. Malatya Nakliyat web sitemizi daha sonra ziyaret ederek güncellemeleri inceleyebilirsiniz.

Nakliye ve lojistik hizmetlerimize ilişkin bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Malatya Nakliyeciler Sitesi

Malatya Nakliyeciler Sitesi

Malatya Nakliyeciler Sitesi hakkında bilgi alabileceğiniz sayfamız hazırlanmaktadır.

Nakliye ve lojistik hizmetlerimize ilişkin bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İlerleyen günlerde sayfamızı ziyaret ederek güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.