Malatya Konteyner Nakliyat

Malatya Konteyner Nakliye

Malatya Konteyner Nakliyat Karayolu yük taşımacılığı alanında varlığını uzun zamandır sürdürmeye devam eden firmamız kısa bir süre önce yurt içi ve uluslararası konteyner nakliye çalışmalarına da başlamış bulunmaktadır. Firmamız ülkemizin tüm liman şehirleri başta olmak üzere birçok bölgemizde bulunan şube ve irtibat ofisleri ile konteyner nakliye hizmeti sunmaya devam etmektedir. Malatya konteyner nakliye çalışmalarımız özellikle Mersin ve İskenderun limanları ile Malatya ilimiz arası yapıldığı gibi yurt dışına ihraç edilen ürün grupları ve yurt dışından ülkemize ithalatı yapılan her türlü konteynerin taşınması çalışmalarında başarılı bir grafik sergilemekteyiz.

Avrupa ve Asya ülkelerinin neredeyse tamamı başta olmak üzere yurt dışından Malatya’ya ithal edilen her türlü yükün konteyner içerisinde taşınmasında kullandığımız limanlarımıza gelen konteynerlerin iç nakliye ile Malatya’lı ithalatçılarımızın adreslerine taşınmasını, bütününde konteyner kilitleri bulunan açık dorseli yüksek modelli tırlarımız ve uzman şoförlerimiz ile sağlamaktayız.

Karayolu taşımacılığında konteynerler içerisinde veya üzerinde taşınabilen her türlü yük sınıfına uygun yeterlilik, donanım ve kapasite ye sahip bulunan tırlarımız  genellikle yüksek modelli araçlardan oluşmaktadır. 40 lık ve 20 lik konteynerler ile birlikte yanları ve üst kısımları açık bulunan flat rock ve open top diye adlandırılan konteynerlerin nakliyesini de yapabilecek her türlü araca, ekipmana donanıma ve bilgiye sahip bulunuyoruz.

Ülkemizin tüm limanlarında taşınmaya hazır bulunan ithalat yükleri ile ihracat kapsamında Malatya ilimizde bulunan kuru yüklerin konteyner ile nakliyesinin yanı sıra güzergahlar üzerinde belirli noktalarda bulunan kantarlarda ki tartım işlemlerinin yapılması ve gümrükleme hizmetlerimizde mevcuttur. Konteyner taşımacılığı diğer taşıma şekillerine göre daha seri bir şekilde yapılmakta olduğundan, ihracatçı ve ithalatçı firmaların üzerinde özellikle durdukları önemli konuların başında nakliye maliyeti gelmektedir. Bu nedene bağlı olarak konteyner taşıma navlunları ihracatçı açısından büyük önem teşkil etmektedir. Firmamız bu son derece hassas konu üzerinde özel hassasiyet ve titizlik göstermekte, taşıma fiyatlarını olabilecek asgari seviyelerde tutmaktadır.