Hizmetlerimiz

Malatya Konteyner Nakliye

Hizmetlerimiz Taşımacılık sektörünün bölümlerinden olan yurt içi ve uluslararası nakliye hizmetlerine  kesintisiz olarak devam etmekte olan  firmamız Malatya Nakliyat, lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişinden edinmiş olduğu tecrübe ve birikimleriyle lojistik alanında kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir. Malatya nakliye firmaları genellikle yurt içi odaklı çalışmalar yapmakta olduğundan ihracatçı firmaların taleplerine yeterli oranda olumlu yanıt verememektedirler. Bu çerçevede firmamız uluslararası alanda kazanmış olduğu deneyimleri sayesinde hem yurt içi hem uluslararası alanda sorunsuz ve kesintisiz nakliye hizmetleri sunabilmektedir.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Türkiye içinde ve yurtdışına konteyner taşımacılığı hizmetleri de bulunan firmamız limanlarımız odaklı ihracat ve ithalat konteyner nakliye çalışmalarını tüm gereklilikleri  ile yapmaktadır. Malatya’dan ihracat yükleri ile yurt dışından ithal edilen ürünlerin konteyner ile adresten adrese nakliyesini son derece hassasiyet göstererek gerçekleştiren firmamız her tip ve modelde konteynerin nakliyesini yapabilmektedir.

AĞIR NAKLİYAT

Malatya ağır nakliyat alanında son derece başarılı çalışmalara imza atan kuruluşumuz, yurdumuzun tamamını kapsayan hizmet ağı çerçevesinde taşınmakta olan gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin en güvenilir şekilde sevk edilmesi işlemlerini özel dorseleri bulunan low-bead tarzı araçları ile gerçekleştirmektedir. Müşterilerine oldukça cazip gelen son derece makul taşıma fiyatları ile ağır nakliyat sektöründe boy gösteren firmamız ağır nakliyat çalışmalarının tamamını karayolu izin belgesi dahilinde eskort araçlar gözetim ve nezaretinde yapmaktadır.

DEPOLAMA, GÜMRÜK ve ACENTELİK HİZMETLERİ

Firmamız sektörün gereksinimlerini yakından takip ederek geçen zaman dilimi içerisinde faaliyet alanını bir hayli genişleterek depolama, acentelik ve gümrükleme hizmetlerini de sunmaya  başlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında mevcut bulunan depo ve antrepo çalışmalarımız çerçevesinde Malatya ili genelinde her türlü gereksinime yeterli oranda karşılık verebilen firmamız, aynı zamanda yurt içi ve uluslararası alanda gümrüklü olarak taşınmakta olan her türlü ihracat ve ithalat gümrük işlemlerini yapabilmektedir.