İran Nakliye Ve Lojistik Hizmetleri 2024

İran Nakliye Hizmetleri

İran Türkiye’nin doğu sınır komşularından birisidir. Aynı zamanda en uzun ikinci kara sınırına sahip komşusudur. İki ülke arasında çok köklü bir ilişki mevcut olup pek çok farklı alanda olduğu gibi ticarette de ilişkiler devam etmektedir. Ülkemizden pek çok firma onlarca sektörde ihracat, ithalat yapmakta, bu sırada da İran nakliye hizmeti veren firmalardan yardım alınmaktadır.

Şah Global Lojistik olarak İran taşımacılık alanında çok uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Tamamı genç, bakımlı, geniş araç filomuzla her türlü yasal yükün taşımacılığını üstlenebiliyoruz. Yüklerinizin özelliklerine ve miktarına göre en uygun aracımızı tahsis ediyor, alanında uzman, deneyim sahibi, tecrübeli personellerimizle öne çıkıyoruz. Bütün yüklerinizi CMR sigortası ile taşıyor, kapıdan kapıya nakliye hizmeti veriyoruz.

İran Nakliye malatya nakliyat

İran Nakliye Firmaları

İran ile Türkiye arasında uzun yıllardır çok farklı sektörlerde taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Elektronik eşya, tekstil, beyaz eşya, medikal malzemeler, ilaç, otomotiv, kimyasal madde, yapı inşaat malzemeleri, gıda, mobilya, ağır sanayi ve daha pek çok alanda yük kabulü yapıyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle İran nakliye firmaları arasında fark yaratıyor, sizlerin ihtiyaçlarını gözeterek en uygun çözümleri sağlıyoruz. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun yüklerinizi alıyor, İran’da son alıcının adresine kadar ulaştırıyoruz. Deneyimli personellerimizle nakliye süreçlerinin zahmetsiz ve sorunsuz geçmesine yardımcı oluyoruz.

İran lojistik alanında her türlü talebi karşılayabilmek adına pek çok farklı nakliye türüyle öne çıkıyoruz. Parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır nakliye, proje nakliye gibi uygulamalarımız arasından yüklerinizin türüne, özelliklerine, ağırlığına göre tercih yapabilmenize olanak sağlıyoruz.

İran Parsiyel Nakliye

iran nakliye malatya nakliyat

İran’a gerçekleştirdiğimiz operasyonlarda en çok tercih edilen nakliye türlerimizden birisi parsiyel nakliyedir. İran parsiyel nakliye ile parça yüklerinizi Türkiye’den İran’a taşıyabiliyoruz. Yüklerinizin miktarı her ne olursa olsun depolarımızda topluyor ve her hafta, belirli günlerde depolarımızdan çıkış yapıyoruz.

İran parsiyel nakliye pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunlardan ilki bütün bir aracı doldurmayacak miktardaki yüklerinizi dahi taşıtabilmenizdir. Böylece hemen her sektör için parsiyel nakliye cazip hale gelmektedir.

Parsiyel nakliyede aynı güzergaha gidecek yükler aynı araca yüklenmektedir. Böylece araçlarımız başka yere uğramadan gitmekte, en hızlı biçimde teslimat yapılmaktadır. Araç kira bedeli birden çok kişi tarafından paylaşıldığı için İran’a yükleriniz ekonomik şekilde ulaşmaktadır. Tecrübemiz, deneyimimiz ve profesyonel ekiplerimizle nakliye süreçleriniz en iyi şekilde planlanmakta, plana riayet edilmekte ve öngörülen sürelerde teslimatlarınız yapılmaktadır.

İran Yol Güzergahı

İran Nakliye

İran ile Türkiye sınır komşusu olduğu için ulaşım oldukça kolaydır. Başka ülkelerden geçmeye gerek kalmadan karayoluyla Türkiye’den İran’a yük taşımak mümkündür. Bunun için en uygun İran yol güzergahı seçilmekte, yüklerinizin en güvenli ve en hızlı biçimde son alıcıya ulaşması sağlanmaktadır.

Türkiye’den İran’a geçişler Gürbulak, Kapıköy, Esendere, Borualan sınır kapılarından yapılabilmektedir. Sınır kapıları zaman zaman geçici olarak kapalı olabilmekte, bu nedenle taşımanın yapılacağı zaman açık sınır kapıları tercih edilmektedir. Türkiye’den İran’a nakliye süreleri 4-5 gün arasında değişmekle birlikte yüklerinizin teslim alındığı nokta, teslim edileceği nokta, nakliye türü, yol durumu, hava durumu gibi detaylar nakliye süresini etkilemektedir.

İran Nakliye Fiyatları

Ankara – Tahran000 1USD
İstanbul – Tebriz000 11 USD
İstanbul – Tahran000 14 USD
İzmir – Tebriz000 17 USD

İran nakliye fiyatları çeşitli detaylara göre değişmektedir. Fiyatları etkileyen başlıca unsurlar şunlardır:

  • Yüklerinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği noktaları arasındaki mesafe,
  • Tercih edilecek nakliye türü,
  • Yükün özellikleri,
  • Yükün ağırlığı.

Firmamız her zaman en hızlı ve en güvenli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktadır. Çağrı merkezimiz 7/24 aktif bulunmakta ve vereceğiniz detaylara göre fiyat teklifi hazırlanmaktadır.

Kaynak : Lojistik firmaları